• Sobota, Prosinec 30th, 2006

Silvestrovské extrémy jsou turnajem, kde se ani nezískávají body do národního žebříčku ani se tu nehraje o tituly či hodnotné ceny. V době jejich konání nebývá krásné počasí, neúčastní se davy hráčů. Do letoška byl rekord v účasti 7 hráčů. A přesto má tento turnaj něco do sebe…

Inu, vyrazil jsem včera do boje o krásné silvestrovské diplomy a medaile, které zařídil Pavel Zoufalý a nutno říci, že obojí se mu velmi povedlo. Kolem třetí přichází Zbyněk, říkáme si, jestlipak nás bude letos víc než 2. Těsně před začátkem turnaje rozepisuju jména přítomných do herního plánu každý s každým pro 5 hráčů. Krátce na to volá Jaryn, že je blízko, a tak přepisuju jména do plánu pro 6 lidí. A Jaryn nepřijíždí sám, tak přepisuje lidi do plánu pro 8 hráčů (kam se jich nakonec nacpalo 9 :-) ). Mezi přítomnými hráči byl i jeden ze spoluzakladatelů Českého kuličkového svazu Martin Hejnák.

Po prvním vítězství se snažím potěšit nejmenovaného abstinenta Zbyňka Fojtíka aplikací silvestrovské zásady Není důležité zvítězit, ale vo*** se a abych šel příkladem, otvírám první láhev 40% vodky. Nálada jde nahoru, výkony dolu. Ale ne že bych se na to mohl vymlouvat, všichni ostatní neřidiči, neabstinenti a nenezletilí, kteří podobně jako já dbali na svůj pitný režim, mě porazili. Ale na druhou stranu proti Zbyňkovi jsem uhrál 3 hry – nejvíc ze všech přítomných.

Kdo nedoplňoval přísun tekutin, měl k dispozici nějakéto cukroví – a musím říct, že Katka s Jarynem přivezli velmi chutné.

A jak jsme dopadli v tomto příjemném klání? Turnaj končící až po západu slunce vyhrál po zásluze Zbyněk, když skoro všechny zápasy vyhrával 5:0. Druhý skončil Pavel a třetí mladá moravská naděje Kryštof Hořák. Kompletní výsledky najdete na www.kulicky.com.

Kategorie: Turnaje

Comments are closed.

-->